Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Рогуцький Микола Богданович

БІОГРАФІЯ

Талановитий керівник-організатор, який отримав визнання завдяки благодійницькій діяльності. Один із ініціаторів та активних учасників правозахисного руху на Львівщині. Відомий новатор у розбудові аграрного сектору області, освоєнні широких ринків збуту для власної продукції.
Народився 26 березня 1961 р. у м. Львові. Навчання у Львівському національному університеті було перервано на п'ятому курсі за участь у правозахисному русі.
З 1992 р. працює у кооперації, був одним із засновників українсько-американського підприємства "Артор", яке зараз перетворилося на багатогалузеву корпорацію.
До складу концерну належить млин, обладнаний за сучасною технологією, що дає змогу постачати на ринок високоякісні борошняні вироби. А також деревообробний комбінат та м'ясопереробний завод, продукція яких отримала визнання широкого кола споживачів.
Лауреат міжнародного рейтингового конкурсу "Золота Фортуна", нагороджений орденами "За трудові досягнення", "Золотий Меркурій".
У своїй меценатській діяльності підтримує видавничі проекти, зокрема книжкову серію "Казкова скарбниця Львівщини", фестивальний рух.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»